Adana Ambar

Adana Ambar,İstanbul Adana Ambar,Adana Nakliyat,Adana Taşımacılık,İstanbul Adana Nakliyat,İstanbul Adana Nakliye

Bize Ulaşın
0216 394 48 13

Adana Parsiyel Taşımacılık

Adana Parsiyel Taşımacılık

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizde Adana parsiyel taşımacılık çalışmaları sunmaktayız. Bu şekilde aynı güzergâh üzerindeki müşterilerimizin yük taşımacılığı alanındaki taleplerini toplayarak, tır içerisinde istenilen adreslere ulaştırmaktayız. Hizmetlerimizin ekonomik olmasında taşıtmak istediğiniz yükün farklı yükler arasında yer alması ile çok daha ekonomik bir taşıma sağlayabilirsiniz. Bu şekilde gelen hizmet talepleri değerlendirilmekte ve yüklerin durumuna göre kamyon, kamyonet ya da tır ile taşınması söz konusu olmaktadır. Bu şekilde farklı yükler bir arada olduğu için çok daha ekonomik bir taşıma gerçekleşmektedir. Hizmetlerimizde aynı güzergâh üzerindeki müşterilerimizin yükleri tek bir araç ile taşınmaktadır. Belirlenen lokasyona göre araçlara yapılan yüklemelerde LIFO sistemi kullanılır. Bu şekilde yüklerin karışma riski en aza indirilir.

Taşınacak yükler listeler halinde hazırlanmaktadır. İndirme zamanında ise eşyalar tek tek kontrol edilerek teslim edilmektedir. Bu şekilde nizami bir şekilde sunulan Adana parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz için tek bir çağrınız yeterli olacaktır. Parsiyel kelime anlamına baktığınızda parça şeklinde tanımlanabilir. Taşıma hizmetinin maliyeti düşmektedir. Bu da daha ekonomik taşıma sağlanması anlamına geliyor. Parsiyel taşımacılık nakliye sektörünün bir kolu olmaktadır. Komple araç kiralamak elbette ki çok daha yüksek rakamlar ortaya çıkaracaktır. Bu hizmetlerimizde ölçü, adet, tonaj gibi değerler ile navlun maliyeti hesaplanır. Bir araç belirli mesafedeki bir yere tam dolu olarak 1000 TL’ye gidiyor ise parsiyel taşımacılık içerisinde 3 m3 bir alan için 150 lira maliyet çıkabilir. Parça eşyalar özellikler orta ve küçük ölçekli olduğunda zaman ve maliyet açısından parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz ile götürülmesi çok daha pratik olacaktır.

Lojistik taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde kapıdan ya da depodan alma şeklinde yükleme çalışmaları yapılmaktadır. 1m3 tonajı 333kg olmaktadır. Parsiyel taşımacılıkta hava, deniz yolu ile yapılan parça taşımacılıklarda tonaj değişebiliyor. Lojistik taşımacılıklarında irsaliyeli faturalar ve ticari mal faturaları kullanılmaktadır. Bunun yanında Adana parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde parsiyel çeki listesi de kullanarak alınan eşyalar eksiksiz bir şekilde verilen adreslere ulaştırılmaktadır. Özellikle İstanbul Mersin arasındaki yük taşıma çalışmalarınızda bu güzergâhta istenilen alana yükler bırakılmaktadır. Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan gibi tüm ilçelere sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Evraklarınızın titizlik ile hazırlanmakta, bu şekilde resmi işlerde de herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Eşyalarınızın sorunsuz ve ekonomik olarak istenilen adreslere ulaştırılmasını sağlamaktayız.