Adana Ambar

Adana Ambar,İstanbul Adana Ambar,Adana Nakliyat,Adana Taşımacılık,İstanbul Adana Nakliyat,İstanbul Adana Nakliye

Bize Ulaşın
0216 394 48 13

Adana Taşımacılık

Adana Taşımacılık

 

Günümüzde nakliyat araçları, çok önemlidir. İstanbul şehri ile Mersin şehri arasında, parsiyel ve lojistik nakliyat hizmeti veren firmamız, her zaman için en iyi araçlarla çalışmaktadır. En iyi performansla nakliyat işi yapmak için, bakımlı, son model ve konforlu nakliyat araçları, artık zorunlu hale gelmiştir. Adana taşımacılık hizmetleriyle, gerek parsiyel olsun ve gerekse lojistik olsun, nakliyat sektöründe son model araç filosuna sahip olan firmamız, süspansiyonlu özelliklere sahip olan nakliyat araçlarıyla, güvenilir nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Adana’nın Kozan, Karataş, Karaisalı, İmamoğlu, Feke, Çukurova, Ceyhan ve Aladağ ilçelerine de nakliyat hizmeti sunan firmamız, İstanbul’dan başlayan ve Mersin’de biten, parsiyel taşıma hizmeti sunmaktadır. Bu iki mesafe arasında yüzlerce noktaya aynı anda yük taşıyabilen firmamız, güvenli ve ekonomik bir şekilde yük taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Araçlar kadar, eleman faktörü de bu sektörde önemlidir. Özellikle şoför tercihimizde tecrübeye büyük önem veriyoruz. Ayrıca, bu şoförlere gerekli olan belgelerin tam olması da, bizim için çok önemlidir. Trafikte sorun yaşamadan taşıma işlemi yapmak, firmamız için çok önemlidir. Trafikle sorun yaşamak bize büyük zaman kaybı yaşatır. Bu nedenle, bütün resmi belgeleri özellikle takip ediyoruz. Güvenilirliği ve zamanında teslimatı her zaman için ön plana alan işin uzmanı Adana taşımacılık firmamız, gerek aracın bakımı olsun ve gerekse sorunsuz eleman tercihi olsun, bütün yapılması gereken işlemleri en iyi şekilde takip etmektedir.

 

Ekonomik taşıma işlemi olarak bilinen ve özellikle uzak noktalara küçük eşya taşıma işleminde popüler olan parsiyel taşıma hizmeti için, bizi her zaman arayabilirsiniz. 7/24 hizmet anlayışı ile mesai kavramını ortadan kaldıran firmamız, sürekli yollarda olan filosuyla, lojistik hizmetini de başarıyla vermektedir. Listeleme, paketleme, güvenilir bir şekilde yükleme, zamanında teslimat ve güvenilir taşımacılık, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır. Gözünüzün arkada kalmaması için, size garantili taşıma yapan şirketimizi tercih edin. Adana taşımacılık hizmetleriyle, adından sıkça söz ettiren işin uzmanı firmamız, sigortalama işlemlerini de uygulamaktadır. Yüküm sigortalı gitsin, diyorsanız, bizimle irtibata geçin ve en kısa zamanda yükünüzü güvenilir bir şekilde adrese teslim edelim. Rapor verme, araçların uydudan takibi, takometre sorunlarının giderilmesi ve yolda çıkan sorunların çözümü gibi birçok konuda etkili çözümler üretiyoruz.